Juodasis česnakas, pagamintas fermentuojant šviežius česnakus, turi saldų ir dūminį skonį, kuris pagerina mėsą ir žuvį. Jis taip pat puikiai tinka su sūriais, padažais, sriubomis, užtepėlėmis ir desertais. Štai trys unikalūs juodasis česnako panaudojimo būdai gaminant maistą, kurių nerasite niekur kitur!

1) Kas yra juodasis česnakas?

juodasis česnakas – gurmaniškas, neatrastas skonis, gaunamas be konservantų ir cheminių priedų, ilgai brandinant ir fermentuojant Lietuvoje užaugintus česnakus. Procesas panašus į tą, kuris naudojamas raudonajam vynui. Tradiciškai juodasis česnakas buvo naudojamas kaip pagardas ir prieskoninė medžiaga.

2) Kaip naudoti juodąjį česnaką

Juodasis česnakas – gurmaniškas, neatrastas skonis, gaunamas be konservantų ir cheminių priedų, ilgai brandinant ir fermentuojant Lietuvoje užaugintus česnakus. Tai naujas produktas, dėl savo unikalaus skonio profilio keliantis bangas visame kulinariniame pasaulyje.
Žemiau pateikiami trys būdai, kaip gaminti juodąjį česnaką 1) Norėdami pasigaminti elegantiškos juodųjų česnakų pastos: į nedidelį puodą, pripildytą tiek vandens, kad apsemtų, įdėkite vieną šviežio, nulupto česnako skiltelę, ir kepkite, kol pasidarys kvapnus. Išvirusį česnaką šaukštu arba sieteliu nukoškite į kitą dubenį, jei norite, pasilikdami apie 1 šaukštą sultinio vėlesniam laikui.

3) Receptai

Įdėkite juodojo česnako skilteles po skrudinimo ir prieš maldami kavos pupeles.

Į kiekvieną sriubos ar troškinio porciją pridėkite vieną ar du gvazdikėlius arba pridėkite keturis gvazdikėlius kiekvienai šešiai kepinių, pavyzdžiui, duonos, bandelės ir pyragaičių, porcijoms.

Pridėkite vieną ar du gvazdikėlius į savo mėgstamą patiekalą, kad gautumėte sodrų, žemišką skonį ir tik reikiamą kąsnio ir saldumo kiekį.